İstanbul Havadis

asdasd

Assan Panel Genel Müdürü Tolga Akar yeniden EAPP Yönetim Kuruluna seçildi

ASSAN PANEL GENEL MÜDÜRÜ TOLGA AKAR YENİDEN EAPP YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Assan Panel Genel Müdürü Tolga Akar yeniden EAPP Yönetim Kuruluna seçildi
80 views
23 Ekim 2020 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Panel’in Genel Müdürü Tolga Akar, bir kez daha EAPP yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Akar, Türkiye’den sektörün tek temsilcisi olarak görevini 2 yıl daha sürdürecek.

Kibar Grubu şirketlerinden Assan Panel’in Genel Müdürü, aynı zamanda Türkiye’de panel sektörünün en büyük çatı kuruluşlarından biri olan Panelder’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Tolga Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği (EAPP) Yönetim Üyesi olarak sürdürdüğü bir diğer önemli görevini 2 yıl daha üstlenecek. Küresel ölçekte sektörün en önemli ve en büyük kuruluşlarından biri olan EAAP’nin üyeleri, yeni yönetim kuruluna bir kez daha Tolga Akar’ı seçti.

Tolga Akar, ulusal ve uluslararası derneklerin sektörün gelişimi açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Assan Panel olarak bu önemin farkındalığı ve bilinciyle oldukça aktif davranıyoruz. Avrupa Panel ve Profil Derneği, sektörümüzün dünya çapında yüzde 80’ini temsil ediyor. Buradaki varlığımız sektörümüzün Türkiye’deki gelişimi açısından da kritik önem taşıyor. Ülkemizdeki gelişmeleri, potansiyeli, mevcut sorun ve çözüm önerilerimizi büyük ve çok sesli bir platformda masaya yatırma imkanı buluyoruz. Ülkemizde sektörümüzün gelişimine katkı sunmak için sorumluluk almaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.