İstanbul Havadis

asdasd

İstanbul Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde satış sezonu başladı

İSTANBUL’DA SU ÜRÜNLERİ AV SEZONUNUN YENİDEN BAŞLAMASIYLA GÜRPINAR SU HALİNDE SATIŞLAR YAPILMAYA BAŞLADI. SEZONUN İLK SATIŞ GÜNÜNDE İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU DA BALIKÇI ESNAFINA ZİYARETTE BULUNDU. İSTANBUL’DA NİSAN AYINDAN BU YANA YASAK OLAN SU ÜRÜNLERİ AVI BUGÜN İTİBARİYLE YENİDEN BAŞLADI. BEYLİKDÜZÜ GÜRPINAR’DAKİ SU ÜRÜNLERİ HALİ’NDE DE BALIK VE DİĞER SU ÜRÜNLERİ SATIŞI TEKRARDAN BAŞLADI. YOĞUN KALABALIĞIN OLDUĞU PAZARDA, ÜRÜNLER SATIŞ NOKTALARINA ULAŞTIRILMAK ÜZERE ARAÇLARA YÜKLENDİ. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU DA BALIKÇI ESNAFINA SEZONUN İLK SATIŞ GÜNÜNDE ZİYARETTE BULUNDU. HAL’DE BULUNAN YÜKLÜ MİKTARDA SU ÜRÜNLERİ SEZONUN YENİ BAŞLAMASI NEDENİYLE KISA SÜREDE SATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İstanbul Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde satış sezonu başladı
95 views
01 Eylül 2020 - 8:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’da Su Ürünleri Av Sezonunun yeniden başlamasıyla Gürpınar Su Halinde satışlar yapılmaya başladı. Sezonun ilk satış gününde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da balıkçı esnafına ziyarette bulundu.

İstanbul’da Nisan ayından bu yana yasak olan Su Ürünleri Avı bugün itibariyle yeniden başladı. Beylikdüzü Gürpınar’daki Su Ürünleri Hali’nde de balık ve diğer su ürünleri satışı tekrardan başladı. Yoğun kalabalığın olduğu pazarda, ürünler satış noktalarına ulaştırılmak üzere araçlara yüklendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da balıkçı esnafına sezonun ilk satış gününde ziyarette bulundu. Hal’de bulunan yüklü miktarda su ürünleri sezonun yeni başlaması nedeniyle kısa sürede satıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.