İstanbul Havadis

asdasd

İstanbul merkezli 25 ilde FETÖ’nün TSK yapılanmasına yönelik eş zamanlı operasyon

İSTANBUL MERKEZLİ 25 İLDE FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ (FETÖ)’NÜN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) YAPILANMASINA YÖNELİK YÜRÜTÜLEN SORUŞTURMA SONRASI EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLENDİ. ARALARINDA MUVAZZAF ASKERLERİN DE BULUNDUĞU115 ŞÜPHELİNİN YAKALANMASINA YÖNELİK BAŞLATILAN OPERASYONDA ÇOK SAYIDA ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TERÖR VE ÖRGÜTLÜ SUÇLAR BÜROSUNCA, FETÖ’NÜN TSK YAPILANMASINA YÖNELİK YÜRÜTÜLEN SORUŞTURMA KAPSAMINDA, ÖRGÜT İÇİ HABERLEŞME AMACIYLA KULLANILAN ANKESÖR VEYA SABİT HATLARDAN ARANANLARIN TESPİT EDİLMESİ, İTİRAFÇI BEYANLARI VE YAPILAN TEŞHİSLER ÜZERİNE ARALARINDA MUVAZZAF, EMEKLİ, MESLEKTEN İHRAÇ EDİLEN VE İSTİFA EDEN ASKERLERİN DE BULUNDUĞU 115 KİŞİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI VERİLDİ. İSTANBUL MERKEZLİ 25 İLDE FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ (FETÖ)’NÜN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) YAPILANMASINA YÖNELİK YÜRÜTÜLEN SORUŞTURMA SONRASI EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLENDİ. ARALARINDA MUVAZZAF ASKERLERİN DE BULUNDUĞU115 ŞÜPHELİNİN YAKALANMASINA YÖNELİK BAŞLATILAN OPERASYONDA ÇOK SAYIDA ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. OPERASYON İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İstanbul merkezli 25 ilde FETÖ’nün TSK yapılanmasına yönelik eş zamanlı operasyon
43 views
30 Mart 2021 - 3:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul merkezli 25 ilde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma sonrası eş zamanlı operasyon düzenlendi. Aralarında muvazzaf askerlerin de bulunduğu 115 şüphelinin yakalanmasına yönelik başlatılan operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca, FETÖ’nün TSK yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, örgüt içi haberleşme amacıyla kullanılan ankesör veya sabit hatlardan arananların tespit edilmesi, itirafçı beyanları ve yapılan teşhisler üzerine aralarında muvazzaf, emekli, meslekten ihraç edilen ve istifa eden askerlerin de bulunduğu 115 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

İstanbul merkezli 25 ilde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma sonrası eş zamanlı operasyon düzenlendi. Aralarında muvazzaf askerlerin de bulunduğu 115 şüphelinin yakalanmasına yönelik başlatılan operasyonda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Operasyon ile ilgili çalışmalar sürüyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.