İstanbul Havadis

asdasd

Million Hair Center CEO’su Fatih Köse: ’’Traş etmeden de saç ekim operasyonları artık günümüzde uygulanıyor’’

SAÇ EKİMİNDE GELİŞTİRİLEN YÖNTEMLERİNDEN BİRİ OLAN TRAŞ ETMEDEN SAÇ EKİMİ, GÜNÜMÜZDE UYGULANMAYA BAŞLANDI. BU YÖNTEM, SAÇINI TRAŞ ETMEDEN SAÇ EKİM YAPTIRMAK İSTEYENLERE SEÇENEK OLARAK SUNULUYOR. MİLLİON HAİR CENTER CEO’SU VE MEDİCAL DİREKTÖRÜ FATİH KÖSE

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Million Hair Center CEO’su Fatih Köse: ’’Traş etmeden de saç ekim operasyonları artık günümüzde uygulanıyor’’
187 views
22 Eylül 2020 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saç ekiminde geliştirilen yöntemlerinden biri olan traş etmeden saç ekimi, günümüzde uygulanmaya başlandı. Bu yöntem, saçını traş etmeden saç ekim yaptırmak isteyenlere seçenek olarak sunuluyor.

Son dönemlerde artan saç ekim operasyonlarında geçmişe göre daha yeni yöntemler kullanılıyor. Yeni yöntemlerden biri de saçı traş etmeden yapılan saç ekim operasyonu. Yöntem hakkında açıklamalar yapan Million Hair Center CEO’su ve Medical Direktörü Fatih Köse, ’’Traşsız saç ekimiyle kişinin mevcut saçını hiç kesmeden, dökülen bölgeye direkt olarak saç ekimi gerçekleşir. Böylelikle saç ekimi operasyonu olduğu da belli olmayacağından günlük hayatına hemen dönebilir’’ dedi.

Dünyada her yıl ortalama 700-800 bin kişi saç ekim operasyonu gerçekleştirdiğini belirten Fatih Köse, ’’Birçok insan ise saç ekiminden çekiniyor. Bunun sebeplerinden biri olan saç ekim öncesi mevcut saçlarının komple makine ile kesilmesidir. Çünkü birçok kişinin saçları komple dökük olmayıp bölgesel dökülmeleri mevcut. Sadece ön bölge, tepe veya komple seyreklik gibi. Bu durumda birçok insan saçlarının komple kesilmesini istemiyor. Bu yüzden de saç ekimine sıcak bakmaya biliyordu. Geçtiğimiz yıllarda kişinin isteğine bakılmaksızın her bir saç ekimi yaptıracak kişinin saçları sıfıra vuruldu. Artık bu durum tamamen ortada kaktığı gibi kişiye özel uygulamalarla saçı traş etmeden de saç ekim operasyonları artık günümüzde uygulanmaktadır. Traşsız saç ekimiyle kişinin mevcut saçını hiç kesmeden, dökülen bölgeye direkt olarak saç ekimi gerçekleşir. Böylelikle saç ekimi operasyonu olduğu da belli olmayacağından günlük hayatına hemen dönebilir’’ şeklinde konuştu.

Köse, sözlerini şöyle tamamladı: ’’Ülkemiz, her geçen yıl saç ekim ve sağlık sektöründe yükselmeye devam ediyor. Geliştirilen yenilikler, dünyada saç ekim estetik ve sağlık sektöründe bizi her zaman 1 numara yapıyor’’.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.