İstanbul Havadis

asdasd

ODE Select’e ALTIN ÇEKÜL ödülü

İNŞAAT PROJELERİ İÇİN UYGUN ÇÖZÜMLERİ BİR ARAYA GETİREN ÇEVRİM İÇİ SİSTEM SEÇİM ARACI ODE SELECT, BU YIL 27’NCİSİ DÜZENLENEN ‘ALTIN ÇEKÜL ULUSLARARASI YAPI KATALOĞU ÖDÜLLERİ’NDE SEKTÖREL PAZARLAMA KATEGORİSİNDE ‘EN İYİ TANITIM PROJESİ TEŞVİK EŞDEĞER ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ. SOLDAKİ ODE YALITIM TEKNİK OFİS YÖNETİCİSİ AYŞE MİRAY ŞEN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ODE Select’e ALTIN ÇEKÜL ödülü
18 views
21 Ocak 2022 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnşaat projeleri için uygun çözümleri bir araya getiren çevrim içi sistem seçim aracı ODE Select, bu yıl 27’ncisi düzenlenen ‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde Sektörel Pazarlama kategorisinde ‘En İyi Tanıtım Projesi Teşvik Eşdeğer Ödülü’ne layık görüldü.

Yüzde 100 yerli sermayeli şirket ODE Yalıtım, yatırım ve üretime devam ederken paydaşlarına değer katan yenilikçi projeler de geliştiriyor. Bu bakış açısıyla 2020 yılında hizmete sunulan ve kısa sürede sektörün beğenisini kazanan ODE Select’in başarısı ‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde tescillendi. 27’ncisi düzenlenen törende söz konusu ürün, Sektörel Pazarlama kategorisinde ‘En İyi Tanıtım Projesi Teşvik Eşdeğer Ödülü’nün sahibi oldu.

“Dijital dönüşümü ve sektörün gerekliliklerini dikkate alıyoruz”

Şirket adına ödülü alan ODE Yalıtım Teknik Ofis Yöneticisi Ayşe Miray Şen, “Şirket olarak, paydaşlarına değer oluşturmayan hiçbir organizasyonun sürdürülebilir olmadığına inanıyoruz. Diğer taraftan paydaşlarımıza yönelik tüm çalışmalarımızda dijital dönüşümü ve sektörümüzün gerekliliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu vizyonla 2020 yılında devreye aldığımız ODE Select’in sektörümüzün en köklü ve prestijli ödüllerinden birine layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Sektörümüze, paydaşlarımıza değer katan ürün ve hizmetleri geliştirmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

ODE Select, ALTIN ÇEKÜL’de ödüle layık görülen diğer ürün ve projelerle birlikte 28 Ocak 2022 tarihine kadar İstanbul Beşiktaş’taki AURA İstanbul’da sergilenecek. Sergi tüm ziyaretçilere açık olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.