İstanbul Havadis

asdasd

Perakende devlerine şık tasarımlarla mekansal konfor sunuyorlar

AVM, HAVALİMANI GİBİ MEKANLARDA TASARIMLARINI YAŞATAN YOO MİMARLIK, PERAKENDE ALANINDA DA PROJELENDİRME YAPIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Perakende devlerine şık tasarımlarla mekansal konfor sunuyorlar
139 views
06 Ağustos 2020 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AVM, havalimanı gibi mekanlarda tasarımlarını yaşatan YOO Mimarlık, perakende alanında da projelendirme yapıyor.

Türk ve dünya lüks perakende sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer alan Beymen’in Türkiye’nin seçkin noktalarında hizmete sunduğu mağazaları Mimar Holding’e bağlı bir mimarlık şirketi YOO Mimarlık tarafından projelendirildi.

YOO Mimarlık ve bağlı olduğu Mimar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Özkan “Beymen ile çalışmaktan ve perakende sektöründe kendilerine hizmet vermekten oldukça mutluyuz. Türk perakende sektörüne katkı sağlayacak bu vb. iş birliği çalışmalarının sürmesi en büyük dileğimiz.

Tasarım yaklaşımımız; mağazaları hem iç mekân olarak ele almak hem de cephesiyle beraber mağaza kimliğinin her açıdan ön planda olmasını vurgulamak” dedi.

“Farklı malzeme ve teknikler ile mekânsal konforu sağlarken bu çeşitliliğin mekân organizasyonundan rahatça okunabilmesini sağlıyoruz” diyen Özkan, “Mevcut yapıya ait mekansal ögeleri sirkülasyon, renk ve ışık gibi ögeleri kullanarak marka kimliğini destekler hale getiriyoruz. Havalimanı gibi birçok farklı markanın yer aldığı bir sirkülasyon alanında Beymen Club mağazasının vurgulanabilmesi için cephede aydınlatma elemanları ve döşemede havalimanının mevcut döşemesi ile kontrast oluşturan renkte bir mermer tercih edildi. Girişte yer alan vitrinlerle mağazayı sınırlamak yerine tüm cepheyi kapsayan geniş bir giriş ile insanları içeri çekmek amaçlandı. Mağaza içindeki tüm ürünlerin dışarıdan algılanabilmesi için duvar ünitelerinde hafif strüktür tercih edildi.

Mağaza tasarımındaki deneyimlerimizle amacımız bu sınırları fırsata çevirerek müşteri konforunu optimum seviyeye getirmek” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.