İstanbul Havadis

asdasd

Şişli’de bir binanın 5’inci katında korkutan yangın: 1 ağır yaralı

ŞİŞLİ’DE GECE SAATLERİNDE BİR BİNANIN 5’İNCİ KATINDA YANGIN ÇIKTI. İTFAİYE EKİPLERİNİN UZUN UĞRAŞLARI SONRASI SÖNDÜRÜLEN YANGINDA EVDE TEK BAŞINA YAŞAYAN BİR KİŞİ KÜLE DÖNEN DAİREDEN ÇIKARTILARAK HASTANEYE KALDIRILDI. YANGIN, GECE SAAT 02:00 SIRALARINDA ŞİŞLİ GÜLBAHAR MAHALLESİ AVNİ DİLLİGİLL SOKAK’TA MEYDANA GELDİ. ALINAN BİLGİYE GÖRE, SOKAKTA BULUNAN 6 KATLI BİR BİNANIN 5’İNCİ KATINDA HENÜZ BELİRLENEMEYEN BİR SEBEPLE YANGIN ÇIKTI. YANGINININ KISA SÜREDE BÜYÜMESİYLE KORKU VE PANİK YAŞAYAN BİNA SAKİNLERİ SOKAĞA DÖKÜLDÜ. İHBAR ÜZERİNE OLAY YERİNE POLİS, SAĞLIK VE ÇOK SAYIDA İTFAİYE EKİBİ SEVK EDİLDİ. MAHALLELİ YANGIN İÇİN SEFERBER OLDU BİNANIN BULUNDUĞU SOKAKTAKİ ARAÇLARIN DÜZENSİZ PARK ETMESİ NEDENİYLE İTFAİYE ARAÇLARI BİR SÜRE YANGINA MÜDAHALE EDEMEDİ. MAHALLE SAKİNLERİ İTFAİYEYE ENGEL OLAN ARAÇLARI EL BİRLİĞİYLE İTEREK YOLU AÇTI. İTFAİYE EKİPLERİNİN UZUN UĞRAŞLARI SONUCU SÖNDÜRÜLEN YANGIN SONRASI KÜLE DÖNEN EV KONTROL EDİLDİ. İTFAİYE EKİPLERİNİN KONTROLÜ SONRASI EVDE TEK BAŞINA YAŞADIĞI ÖĞRENİLEN İSMAİL Ö.’NÜN YANGINDA MAHSUR KALARAK EVDE BAYGIN ŞEKİLDE KALDIĞI ÖĞRENİLDİ. İTFAİYE VE SAĞLIK EKİPLERİNİN MÜDAHALESİYLE AMBULANSA BİNDİRİLEN YARALI TEDAVİSİ YAPILMAK ÜZERE ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE KALDIRILDI. POLİS YANGIN İLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI YANGIN NEDENİYLE KÜLE DÖNEN EVDE SOĞUTMA ÇALIŞMALARININ YAPILMASININ ARDIN POLİS VE İTFAİYE EKİPLERİ YANGININ ÇIKIŞ NEDENİNE İLİŞKİN İNCELEME BAŞLATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şişli’de bir binanın 5’inci katında korkutan yangın: 1 ağır yaralı
49 views
14 Kasım 2020 - 4:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şişli’de gece saatlerinde bir binanın 5’inci katında yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonrası söndürülen yangında evde tek başına yaşayan bir kişi küle dönen daireden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.

Yangın, gece saat 02:00 sıralarında Şişli Gülbahar Mahallesi Avni Dilligill Sokak’ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre, sokakta bulunan 6 katlı bir binanın 5’inci katında henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangınının kısa sürede büyümesiyle korku ve panik yaşayan bina sakinleri sokağa döküldü. İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Mahalleli yangın için seferber oldu

Binanın bulunduğu sokaktaki araçların düzensiz park etmesi nedeniyle itfaiye araçları bir süre yangına müdahale edemedi. Mahalle sakinleri itfaiyeye engel olan araçları el birliğiyle iterek yolu açtı.

İtfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürülen yangın sonrası küle dönen ev kontrol edildi. İtfaiye ekiplerinin kontrolü sonrası evde tek başına yaşadığı öğrenilen İsmail Ö.’nün yangında mahsur kalarak evde baygın şekilde kaldığı öğrenildi. İtfaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ambulansa bindirilen yaralı tedavisi yapılmak üzere Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Polis yangın ile ilgili soruşturma başlattı

Yangın nedeniyle küle dönen evde soğutma çalışmalarının yapılmasının ardın polis ve itfaiye ekipleri yangının çıkış nedenine ilişkin inceleme başlattı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.