İstanbul Havadis

asdasd

Sultanbeyli ilçesi salgın denetim merkezi toplantısı yapıldı

SULTANBEYLİ KAYMAKAMI METİN KUBİLAY BAŞKANLIĞINDA, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ERKAN DİNÇ VE İLGİLİ KURUM TEMSİLCİLERİ İLE SULTANBEYLİ İLÇE SALGIN DENETİM MERKEZİ KOMİSYONU İLK TOPLANTISI YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sultanbeyli ilçesi salgın denetim merkezi toplantısı yapıldı
81 views
24 Ağustos 2020 - 14:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Dinç ve ilgili kurum temsilcileri ile Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezi Komisyonu ilk toplantısı yapıldı.

İstanbul Valiliğinin 15.08.2020 tarihli 71671 sayılı yazısında 30.07.2020 tarihli 12682 sayılı Bakanlık Genelgesi ile Korona virüs salgını ile mücadele amacıyla yürütülen denetim faaliyetlerinin tek elden yönetimi, her türlü şikayet ve ihbarın yapılabileceği çağrı sisteminin kurulması, denetim faaliyetlerine dair merkezi veri tabanının oluşturulması, yetkilendirilmiş uzman denetim ekiplerinin kurulması, tedbirlere uyan iş yerlerinin ödüllendirilmesi ve benzeri amaçlarla “İl ve İlçe Salgın Denetim Merkezleri” oluşturulması talimatı doğrultusunda; Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Dinç ve ilgili kurum temsilcileri ile Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezi Komisyonu ilk toplantısı yapıldı.

Kaymakam Metin Kubilay’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantı esnasında; Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Dinç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Burak Kaya, İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Enis Sadi Özek ve İlçe SYDV Müdürü İlknur Tatar hazır bulundu.

Kaymakam Kubilay, “Korona virüs ile mücadele kapsamında ilçemizde halkımızın sağlığı için yapılan denetimler artırılarak devam edecek, bu amaçla İlçe Salgın Denetim Merkezi bünyesinde ’Mahalle Denetim Ekipleri’ ve ’İş yeri Denetim Ekipleri’ oluşturuldu. Kurumlarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da tam bir koordinasyon içinde halkımıza hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.