İstanbul Havadis

asdasd

Türk kozmetik firmasından büyük başarı

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN KOZMETİK FİRMASI BÜYÜK BİR BAŞARI GÖSTEREREK DÜNYANIN EN BÜYÜK 7. KOZMETİK MARKASI OLDU. YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERVET ŞERİFOĞLU, “ÜRÜNLERİMİZİN KALİTESİNE GÜVENİYORUZ. YABANCI MARKA TAKINTISINDAN VAZGEÇTİK. MARKANIN UYGUN FİYAT VE YÜKSEK KALİTE STRATEJİSİNE GÜVENDİKLERİ İÇİN TÜRK HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM. BİR ÇOK YABANCI FİRMA BİZİ ALMAK İÇİN TALEBİ VAR AMA BİZ SATMAYACAĞIZ. BUGÜN 32 ÜLKEYE İHRACATI OLAN MARKANIN HEDEFİ, BU SAYIYI 60’IN ÜZERİNE ÇIKARIP ÜLKEYE DAHA FAZLA DÖVİZ GETİRMEK, ÜLKE EKONOMİSİNE DAHA FAZLA KATKI SAĞLAYACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türk kozmetik firmasından büyük başarı
94 views
11 Ağustos 2020 - 19:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turkiye pandemiye rağmen her alanda büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen kozmetik firması büyük bir başarı göstererek dünyanın en büyük 7. kozmetik markası oldu.

Covid 19 pandemi sürecinde dünyada bir çok kozmetik firması işçi çıkattırken kozmetik ekibini genişletip istihdam sağlayarak 40 milyonluk yatırım yapan Türk kozmetik firması Aynu zamanda pandemi sürecinde ücretsiz 3 milyon maske dağıttı.

Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şerifoğlu, “Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Yabancı marka takıntısından vazgeçtik. Markanın uygun fiyat ve yüksek kalite stratejisine güvendikleri için Türk halkına teşekkür ederim. Bir çok yabancı firma bizi almak için talebi var ama biz satmayacağız. Bugün 32 ülkeye ihracatı olan markanın hedefi, bu sayıyı 60’ın üzerine çıkarıp ülkeye daha fazla döviz getirmek, ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlayacağız’’ dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.