İstanbul Havadis

asdasd

19. Altın Örümcek’te halkın favorisi İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji oldu

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK BAĞIMSIZ WEB ÖDÜLLERİ ORGANİZASYONU ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ BU YIL DA SAHİPLERİNİ BULDU. BİRBİRİNDEN DEĞERLİ MARKALARIN DİJİTAL PLATFORMDA YARIŞTIĞI ORGANİZASYONUN “EĞİTİM” KATEGORİSİNDE İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ, YENİLENEN KURUMSAL WEB SİTESİYLE “HALKIN FAVORİSİ” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
19. Altın Örümcek’te halkın favorisi İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji oldu
38 views
22 Haziran 2021 - 8:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Birbirinden değerli markaların dijital platformda yarıştığı organizasyonun “Eğitim” kategorisinde İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, yenilenen kurumsal web sitesiyle “Halkın Favorisi” ödülünü kazandı.

Toplam 27 kategoride 1598 projenin değerlendirildiği Altın Örümcek ödülleri,

web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelen Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olma özelliğini taşıyor. Her biri alanında uzman 41 kişilik özel jürinin, kültür-sanattan e-ticarete kadar Türkiye’nin en değerli markalarının değerlendirdiği ödüllerde, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji “Eğitim” kategorisinde boy gösterdi ve yenilenen kurumsal web sitesiyle “Halkın Favorisi” ödülünü kazandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.