İstanbul Havadis

asdasd

İstanbul Akvaryum’dan sömestr tatiline özel öğretici etkinlikler

17 BİN KARA VE DENİZ CANLISINA EV SAHİPLİĞİ YAPAN DÜNYANIN EN BÜYÜK TEMATİK AKVARYUMU İSTANBUL AKVARYUM’DA SÖMESTR TATİLİNE ÖZEL OLARAK BİRBİRİNDEN ÖĞRETİCİ ETKİNLİKLER DÜZENLENECEK. DENİZ TEMİZLİĞİ KONUSUNDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA DÜZENLENECEK ETKİNLİKLER KAPSAMINDA GERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ, İNTERAKTİF HİKAYE ANLATIMLARI VE EBEVEYNLERE YÖNELİK “GELECEĞİ BESLE” SÖYLEŞİSİ DÜZENLENECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İstanbul Akvaryum’dan sömestr tatiline özel öğretici etkinlikler
29 views
21 Ocak 2022 - 13:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum’da sömestr tatiline özel olarak birbirinden öğretici etkinlikler düzenlenecek. Deniz temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenecek etkinlikler kapsamında geri dönüşüm atölyesi, interaktif hikaye anlatımları ve ebeveynlere yönelik “Geleceği Besle” söyleşisi düzenlenecek.

17 farklı tema ve Amazon Yağmur Ormanı’ndan oluşan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum’da sömestr tatilinde çocuklara ve ailelerine yönelik birbirinden farklı etkinlikler düzenlenecek. 17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da ziyaretçiler hem Türkiye’nin ilk soğuk iklim penguenleri, ilginç türlerde dev köpek balıkları, vatozlar, timsahlar ve dünyanın en büyük kemirgenleri olan kapibaralar gibi farklı türde birçok canlıyı tanıyacak hem de geri dönüşüm ve deniz temizliği ile atölye çalışmalarına, interaktif hikaye anlatımı ve “Geleceği Besle” söyleşisine katılarak farkındalık kazanacak.

İnteraktif hikaye anlatımı çocuklara farkındalık kazandıracak

İstanbul Akvaryum’da sömestr tatili boyunca “Denizin Dibinde Ne Var?” interaktif hikaye anlatımı ve atölye çalışmaları ile deniz temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amaçlanıyor. Kidsnook işbirliği ile gerçekleşecek etkinliğe 26 Ocak Çarşamba, 29 Ocak Cumartesi, 2 Şubat Çarşamba ve 5 Şubat Cumartesi günleri saat 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde İstanbul Akvaryum bileti alan herkes katılabilecek.

Ebeveynlere geleceği besle söyleşisi

Taş Kağıt Makas atölyesi işbirliği ile 3 Şubat Perşembe günü Ceyda Düvenci moderatörlüğünde, beslenme uzmanı, sürdürülebilir yaşam aktivisti Dilara Koçak ve İstanbul Akvaryum Genel Müdürü Dilek Çapanoğlu’nun katılımları ile gerçekleşecek “Geleceği Besle” söyleşisi ile iklim dostu beslenme, sürdürülebilir yaşam, mikroplastik ve insan sağlığı gibi konularda ziyaretçilere bilgi verilecek. Aynı gün 11.00, 14.00 ve 16.00 saatlerinde ise çocukların katılımıyla düzenlenecek atölye çalışmaları ile geri dönüşüm malzemelerinden deniz canlıları figürleri tasarlanacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.