İstanbul Havadis

asdasd

Okmeydanı’nda Özel Harekat destekli dev asayiş denetimi

ŞİŞLİ’DE ÖZEL HAREKET DESTEKLİ DEV BİR ASAYİŞ DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İLÇE GİRİŞ VE ÇIKIŞLARININ KAPATILDIĞI DENETİMDE, ŞÜPHELİ GÖRÜLEN ARAÇLARI DURDURAN POLİS, VATANDAŞLARIN ÜSTLERİNİ ARAYARAK GBT’LERİNİ SORGULADI. DENETİMDE TOPLUM DESTEKLİ POLİS EKİPLERİ İSE SEMTTE AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİ İÇİN KADES UYGULAMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okmeydanı’nda Özel Harekat destekli dev asayiş denetimi
81 views
22 Haziran 2021 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şişli’de özel hareket destekli dev bir asayiş denetimi gerçekleştirildi. İlçe giriş ve çıkışlarının kapatıldığı denetimde, şüpheli görülen araçları durduran polis, vatandaşların üstlerini arayarak GBT’lerini sorguladı. Denetimde Toplum Destekli Polis ekipleri ise semtte ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesi için KADES uygulaması ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için ilçe genelinde geniş kapsamlı asayiş denetimi gerçekleştirdi. Polis ekipleri 4 sabit noktada arama noktaları oluşturarak şüpheli araçları durdurdu. Araçların didik didik arandı. Ring ve yaya olarak da yapılan denetimde şüpheli görünen vatandaşların üstlerini arayan polis GBT lerini de sorguladı. Denetimlere hız kesmeden devam eden Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için 90 personelle birlikte Okmeydanı’nda geniş kapsamlı asayiş denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerin gün boyu hız kesmeden devam edeceği öğrenildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.