İstanbul Havadis

asdasd

Otelcilik sektöründe yeni atama

RADİSSON HOTEL GROUP BÜNYESİNDE TÜRKİYE PAZARLAMA VE İLETİŞİM MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPAN YEŞİM DOĞUKAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE TÜRKİYE, UKRAYNA, GÜRCİSTAN VE AZERBAYCAN’DAN SORUMLU HALKLA İLİŞKİLER VE İLETİŞİM MÜDÜRÜ POZİSYONUNA ATANDI. YEŞİM DOĞUKAN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Otelcilik sektöründe yeni atama
56 views
25 Kasım 2020 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeşim Doğukan, önde gelen otel zincirleri arasında yer alan bir otelin Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan Bölgeleri’nden sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü pozisyonuna atandı.

Otelcilik sektöründe yenilik, iletişim politikaları ve yöneticiler tecrübeleriyle öne çıkıyor. Bu kapsamda dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Radisson Hotel Group bünyesinde Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Yeşim Doğukan geçtiğimiz günlerde Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü pozisyonuna atandı. Rusya bölge ofisine bağlı olarak çalışacak, halkla ilişkiler, pazarlama ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın güçlü bir geçmişe ve deneyime sahip olan Doğukan, bundan sonraki dönemde grubun tüm Türkiye’deki pazarlama ve iletişim faaliyetlerine ek olarak Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan da sorumlu olacak. Doğukan, sorumlu olduğu bölgelerin bölgelerinin iletişimi için tüm pazarlama, halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetlerini denetleyecek ve yönetecek. Dört yıldan fazla bir süredir aynı çatı altında görev yapan Yeşim Doğukan, pazarlama ve kurumsal iletişim alanındaki deneyimleriyle ön plana çıkıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.