İstanbul Havadis

asdasd

SEÇ Market anonim şirket oldu

TÜRKİYE’DE GİDEREK BÜYÜYEN GIDA PERAKENDESİNDE BAKKAL, MARKET GİBİ GELENEKSEL PERAKENDE KANALININ KÜÇÜK GİRİŞİMCİLERİNE ÜRÜN TEDARİKİ VE ÖDEME ÇEŞİTLİLİĞİ BAŞTA OLMAK ÜZERE PEK ÇOK AVANTAJ SUNAN SEÇ MARKET, SON YILLARDA SAĞLADIĞI BAŞARILI BÜYÜMENİN ARDINDAN ANONİM ŞİRKETE DÖNÜŞTÜ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SEÇ Market anonim şirket oldu
88 views
20 Ağustos 2020 - 9:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’de giderek büyüyen gıda perakendesinde bakkal, market gibi geleneksel perakende kanalının küçük girişimcilerine ürün tedariki ve ödeme çeşitliliği başta olmak üzere pek çok avantaj sunan SEÇ Market, son yıllarda sağladığı başarılı büyümenin ardından anonim şirkete dönüştü.

Yıldız Holding çatısı altında faaliyet gösteren Bizim Toptan’ın geleneksel kanalın bakkal, market gibi küçük girişimcilerine rekabet avantajı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunan iş modeli SEÇ Market, anonim şirket yapısı kazanarak hem hedeflerini büyüttü hem de bayilerine sunduğu avantajları artırdı. Bizim Toptan’ın yüzde 90, Yıldız Holding’in de yüzde 10 ortak olduğu SEÇ Marketçilik, anonim şirket statüsüyle yeni dönemde küçük girişimcilere sunduğu avantajları artırmayı hedefliyor. Bunların başında holdingin grup yapısından faydalanarak girişimcilere bilgi ve deneyim aktarımı yapmak, bu sayede rekabet üstünlüğünü güçlendirmek geliyor. Bunun için SEÇ Market’ten hizmet alan küçük girişimciler, Yıldız Holding’in gıda ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerinin tepe yöneticilerinden mentorluk desteği alabilecek. Bu kapsamda başta Yıldız Holding CEO’su Mehmet Tütüncü olmak üzere Ülker Bisküvi CEO’su Mete Buyurgan, Bizim Toptan CEO’su Hüseyin Balcı, Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel ve Bizim Toptan Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu gibi alanının yetkin ve başarılı isimleri bilgi ve deneyimlerini küçük girişimcilere aktaracak.

Zorlu piyasa şartlarında rekabet üstünlüğü, ürün tedarikinde kolaylık ve süreçlerin dijitalleştirilmesi gibi fırsatlar sunan SEÇ Marketçilik, Türkiye çapında 938 olan bayi sayısını önümüzdeki dönemde daha da artırmayı hedefliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.