İstanbul Havadis

asdasd

ULUSKON Genel Başkanı Atasoy’a büyük onur

ULUSLARARASI YATIRIM VE İŞ DÜNYASI KONFEDERASYONU (ULUSKON) GENEL BAŞKANI NEZAKET EMİNE ATASOY, KAMU GÖREVLİLERİ VE ÇALIŞMALARI DERNEĞİ (KAMU-DER) TARAFINDAN ‘2020 YILININ İŞ KADINI’ SEÇİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ULUSKON Genel Başkanı Atasoy’a büyük onur
49 views
20 Kasım 2020 - 9:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Kamu Görevlileri ve Çalışmaları Derneği (KAMU-DER) tarafından ‘2020 Yılının İş Kadını’ seçildi.

Dünyanın birçok ülkesiyle Türkiye arasında köprüler kuran ULUSKON Genel Başkanı ve Atasoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nezaket Emine Atasoy’un bu başarısı, daha önce birçok sivil toplum kuruluşları tarafından takdir edildi. İnşaat sektöründe Asya, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan Nezaket Emine Atasoy, KAMU-DER tarafından ‘Yılın İş Kadını’ seçildi.

ULUSKON Genel Başkanı Atasoy’a ödülünü takdim eden KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Başbuğ, “ULUSKON Genel Başkanımız Nezaket Emine Atasoy, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve 81 ilde yapılan araştırmalar sonucunda herkesin oyunu alarak Yılın İş Kadını seçildi. Sizi tebrik ederim. Nezaket Hanım, aynı zamanda yardımsever kişiliğiyle tanınmakta ve genç insanlara burs imkanları sağlamaktadır. Kendisinin başarılarının devamını dilerim” dedi.

KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Başbuğ nezdinde kendisine ‘Yılın İş Kadını’ olarak destek veren herkese teşekkür eden Atasoy, ödülün kendisine verilmesinden dolayı onurlandığını belirtti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.